Jesteś w:  Strona główna » O nas
o nas

DATAflor od ponad 25 lat rozwija i sprzedaje oprogramowania dla architektów krajobrazu i ogrodników krajobrazowych.
Na terenie Niemiec DATAflor jest najpopularniejszym i najczęściej stosowanym oprogramowaniem dla wszystkich którzy planują i budują na terenach zielonych. Dzięki obydwu liniom produktów „CAD” i „Business” ułatwia pracę nie tylko ogrodnikom, projektantom zieleni, ale także umożliwia sprawne, kompleksowe zarządzanie pracownią projektową i ekipą wykonawczą. Z blisko 60-cio osobową ekipą obsługującą 10 placówek lokalnych na terenie Niemiec DATAflor współpracuje z wieloma partnerami zagranicznymi, w tym przede wszystkim z Holandii, Austrii, Włoch i Polski promując swoją ofertę w coraz szerszym kręgu zainteresowanych nią branżystów.Mapa biur handlowych i oddziałów DATAflor w Europie

Zespół zajmujący się polonizacją systemu DATAflor na rynek polski to pracownicy szczecińskiej firmy ogrodniczej Green Fingers.

Bogate doświadczenie architektów krajobrazu biura projektowego naszej spółki istniejącej na rynku od 2000 roku, gwarantuje fachowe dostosowanie niemieckiego oprogramowania CAD do polskich realiów. W opracowanie polskiej wersji biznesowej części systemu zaangażowane są osoby zajmujące się na co dzień kosztorysowaniem, planowaniem i rozliczaniem zleceń.W Polsce z systemów DATAflor korzysta coraz więcej firm, instytucji oraz osób zajmujących się projektowaniem terenów zielonych. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z rosnącej popularności naszych produktów.

mapa

Mapa klientów DATAflor w Polsce.