Jesteś w:  Strona główna » Aktualności
aktualnosci

Konsultacje landXpert - Kraków 12-13.06.2010

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych oprogramowaniem dla architektów krajobrazu DATAflor landXpert na spotkanie z naszym konsultantem w Krakowie w najbliższy weekend. W czasie imprezy związanej z popularyzacją jednego z portali skupiających społeczność amatorów i profesjonalistów zajmującyc...

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

Konferencja Stowarzyszenia Zieleń Polska - Warszawa 19.03.2010

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas konferencji: WSPÓŁCZESNA ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU - TRENDY, TECHNOLOGIE I PRAKTYKA: "Od miasta efektownego do miasta przyjaznego".

Kategoria: Wydarzenia

linia_pozioma

Targi ogrodnicze Gardenia 2010 w Poznaniu

W dniach 26-28.02.2010 bierzemy udział w targach ogrodniczych Gardenia w Poznaniu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 12 w pawilonie 8 na którym zaprezentujemy ofertę DATAflor w Polsce. Na targach będzie można zapoznać się z działaniem na żywo naszego oprogramowania oraz złożyć zamówien...

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

"ZIELEŃ-ARCHITEKTURA-KRAJOBRAZ-2010"–Wrocław

Zapraszamy na prezentacje oprogramowania DATAflor podczas seminarium branżowego Zieleń-Architektura-Krajobraz w ramach Festiwalu Sztuki Ogrodów organizowanego we Wrocławiu w dniu 28.01.2010. Organizatorem seminarium jest firma Belweder-LD.

Na seminarium zaprezentowany zostanie najnowszy produkt D...

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

Szkolenie z zakresu obsługi programu DATAflor landXpert oraz CADV6

Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK) wspólnie z firmą DATAflor zaprasza na szkolenie z zakresu obsługi programu do projektowania DATAflor landXpert oraz CADV6.

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

 poprzedni Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następny nastepny