Jesteś w:  Strona główna » Aktualności
aktualnosci

Podsumowanie Wystawy Zieleń to życie 2013

Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska na Wystawie Zieleń to życie. Za szczególne zainteresowanie się programem DATAflor LANDXPERT dziękujemy studentom i dydaktykom szkół i uczelni wyższych.

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

Wystawa "Zieleń to życie" i kolejna edycja warsztatów DATAflor

Zapraszamy na Wystawę Zieleń to życie w dniach 30 sierpień - 1 wrzesień 2013 r. Na naszym stoisku DATAflor nr 205 w Hali 3 będą mogli Państwo zapoznać się z funkcjami programu DATAflor LANDXPERT a przy zamówieniu produktu DATAflor na targach przysługuje rabat.

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

"CAD dla architektów krajobrazu" - prezentacja na WSEiZ

W dniu 22.03.2013 na Wydziale Architektury WSEiZ w Warszawie, odbędzie się prezentacja możliwości oprogramowania DATAflor CAD. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

Podsumowanie Targów Gardenia 2013 w Poznaniu

W tym roku szczególnie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska na targach Gardenia 2013. Program zyskał na popularności i zachwycał Państwa profesjonalizmem. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

Rozdanie nagród w konkursie "Inspiracje w przestrzeni" II edycje - EKOOSIEDLA

Podczas Seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa 22 lutego 2013 roku na Miedzynarodowych Targach Poznańskich GARDENIA będzie nam miło wręczyć nagrody laureatom konkursu "Inspiracje w przestrzeni" II edycja - EKOOS...

Kategoria: Informacje

linia_pozioma

 poprzedni Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następny nastepny